POCZESNA / ,,NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”


Na Powiatowy Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika we Wrzosowej, pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego, Dyrektora Śląskiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Częstochowie i Wójta Gminy Poczesna, wykonano aż 172 palmy z 60 placówek i 15 gmin.

 

W wyniku przeprowadzonej wnikliwej i rzetelnej oceny wszystkich prac zgłoszonych do konkursu, Komisja Konkursowa w składzie: Milena Gagla – plastyk, Janusz Koniecki – plastyk, wyłoniła zwycięskie palmy wielkanocne w 4 kategoriach wiekowych:
Kategoria I
Miejsce I
Weronika Bekus
Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w Częstochowie opiekun Patrycja Dragon
Dominik Onysyk-Słonina
Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek w Częstochowie opiekun S ylwia Cała
Julia Dudek
Publiczne Przedszkole im. Jana Brzechwy w ZSP nr 1 w Rędzinach opiekun Beata Reterska-Sobieraj
Miejsce II
Alicja Jurczyk
Gminne Przedszkole w Lgocie Małej  opiekun Joanna Stacherczak
Olimpia Zimna
Niepubliczne Plastusiowe Przedszkole w Częstochowie opiekun Anna Pietrzak
Emilia Sawiak i Zofia Wawrzyńczyk
Lilia Mielczarek i Amelia Wróbel
Przedszkole w Hucie Starej B  opiekun Anna Musialik Danuta Drymer
Nikodem Słowiński
Gminne Przedszkole w Widzowie opiekun Magdalena Słowińska
Miejsce III
Alicja Bielawska
Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek w Częstochowie opiekun Sylwia Cała
Aleksander Myśliwiec i Adam Serwiak
Publiczne Przedszkole im. Jana Brzechwy w ZSP nr 1 w Rędzinach opiekun Katarzyna Papińska
Laura Soboniak
Niepubliczne Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza „Klepaczówka” Wierzchowisko opiekun Paulina Cygan i Agnieszka Czarnota
Wyróżnienia:
Zuzanna Nabiałczyk i Wojciech Jura
Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w Częstochowie opiekun Katarzyna Kulik
Malwina Wilk
Miejskie Przedszkole nr 19 w Częstochowie opiekun Sylwia Krauz
Amanda Chmielewska
Przedszkole Nierada opiekun Katarzyna Chmielewska
Kategoria II
Miejsce I
Lena Jaśkiewicz
SP nr 16 w Częstochowie opiekun Maria Sieradzka
Kacper Brzeziński
SP im. K. Makuszyńskiego w ŁojkachMagdalena opiekun Maria Sikora
Miejsce II
Tola Handler i Wiktoria Szczypior
SP im. K. Makuszyńskiego w Łojkach opiekun Magdalena Sikora
Nikodem Miernikiewicz
Zespół Szkolno Przedszkolny w Aleksandrii opiekun Aneta Kościelniak-Blukacz.
Julia Wagner
ZSP Mykanów opiekun Paulina Cielas
Alan Gorzędowski
SP w Olbrachcicach opiekun Małgorzata Gorzędowska
Agata Ślęzak
SP im. J. Kochanowskiego we Wrzosowej opiekun Anna Ślęzak i Ewa Korczak
Miejsce III
Maja Dróżdż  i Lena Kielan
SPSK im. Dzieci Fatimskich w Rybnej opiekun Barbara Gogacz
Maja Stępień
Szkoła Podstawowa w Turowie opiekun Elżbeta Szczepaniak
Ola Mikołajczyk
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku opiekun Monika Mikołajczyk
Wyróżnienia:
Zuzanna SokołowskaZespół Szkolno-Przedszkolny
w Rększowicach Sylwia Kaczmarzyk
Lena Horbowy Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa 40
Częstochowa Ewa Binkowska-Patyk
Leon Piątkowski SP im. G. Morcinka
w Poczesnej Ewa Matysiak Petranowicz
Kategoria III
Miejsce I
Oliwia Koćwin i Natalia Siwek
Szkoła Podstawowa im. Św. Jana De La Salle opiekun Katarzyna Kurkowska
Olga Siedlanowska
SP im. K. Makuszyńskiego w Łojkach opiekun  Madalena Sikora
Miejsce II
Emilia Musielińska
Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Zawadzie opiekun Sylwia Ostalska
Miejsce III
Szczepan Szkop
Szkołą Podstawowa im H.Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej  opiekun Agnieszka Szkop
Oliwia Kołodziej
SP im. J. Kochanowskiego we Wrzosowej opiekun Anna Wiśniewska-Włoch
Wyróżnienia:
Adam Proniewicz
SP nr 15 im. Polskich Noblistów w Częstochowie opiekun Dorota Biczak-Lipiec
Lena Woźniak
Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Zawadzie  opiekun Sylwia Ostalska
Mikołaj Podwyszyński
SP im. K. Wielkiego w Hucie Starej B opiekun Ewa Jasińska
Kategoria IV
Miejsce I
Natalia Broncel SP SPSK im Dzieci Fatimskich w Rybnej Izabela Modlińska
Miejsce II
Oliwia i Brajan Mesjasz Huta Stara B Katarzyna Mesjasz
Miejsce III
Jakub Rychel Zespół Niepublicznych Placówek Oświatowych prowadzonych przez Zgromadzenie Sióstr św. Józefa Szkoła Podstawowa bigniew Makles
Wyróżnienia:
Fabian Zalejski
SP im. J. Kochanowskiego we Wrzosowej opiekun Magdalena HadaśI
Izabela Gorczyńska
SP im. Św. S. Kostki w Lgoczance  opieku Renata Fik

Wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz rodzicom serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew.
Każda z prac była wyjątkowa i wymagała od twórcy dużej pomysłowości i oraz zaangażowania.
Zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Opracowała:
Agnieszka Całus i Milena Gagla
FOT. POCZESNA.PL

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *