OSiR zwycięzcą Streetball Kłobuck 2010

Sześć drużyn z Kłobucka i po jednej z Krzepic i Częstochowy wzięły udział w turnieju koszykówki Streetball Kłobuck 2010 o puchar burmistrza miasta Krzysztofa Nowaka. Najlepsza okazała się ekipa OSiR Kłobuck, która w finale pokonała zespół No Name 30:22.

W pierwszej grupie rywalizacja toczyła się między dwiema drużynami. Zespoły: Wybrzeże Kłobuck i Tygrysi Krzepice bez większych kłopotów pokonały swoich rywali. Po zaciętej walce pierwsze miejsce w grupie zdobyli „Wybrzeżanie”.
Poziom gry w drugiej grupie był bardziej wyrównany. Walka toczyła się o każdą piłkę i do końca nie było wiadomo, kto wyjdzie z grupy z pierwszej pozycji. Najlepsi okazał się OSiR Kłobuck.
Po półfinałach OSiR Kłobuck z Wybrzeżem i Tygrysami z No Name, w finale – podobnie jak przed rokiem – znaleźli się OSiR Kłobuck i No Name. W bezpośrednim starciu lepsi byli reprezentanci OSiR-u w składzie: Rafał Kowalczyk, Marcin Sawicki, Rafał Nowak, Witold Pelikan i Artur Puchała. Natomiast zawodnik No Name – Bartek Saran został najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju. Trzecie miejsce zajęły Tygrysy Krzepice.