Konkurs Włókniarza Częstochowa oraz Gazety Częstochowskiej!

Wygraj bilet na mecz forBET Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń!

Po niespełna miesięcznej przerwie wznawiane zostają rozgrywki PGE Ekstraligi. Już w najbliższy piątek, 26 lipca, w ramach 11. kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej żużlowcy forBET Włókniarza Częstochowa podejmą na „SGP Arenie” drużynę GetWell Toruń. Początek pojedynku wyznaczony został na godzinę 20.30

Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania pięć pojedynczych wejściówek na to spotkanie!

Aby je wygrać trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jakim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy zespołem Włókniarza a ekipą Get Well w Częstochowie w dniu 27 maja 2018 roku?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: redakcja@gazetacz.com.pl do czwartku, 25 lipca br., do godziny 20:00.

W tytule maila należy wpisać forBET Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń, a w jego treści oprócz poprawnej odpowiedzi, swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Odbiór biletów będzie możliwy w biurze zawodów w budynku klubowym (wejście od ul. Żużlowej) w dniu spotkania na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu, do 15 minut przed rozpoczęciem pojedynku.