PIŁKA NOŻNA. Skra ograła Bytovię w dramatycznych okolicznościach!

Drużyna częstochowskiej Skry 5 października 2019 roku wygrała przed własną publicznością z Bytovią Bytów, 3:2 w spotkaniu 12 kolejki o mistrzostwo drugiej ligi.

Zwycięstwo ze spadkowiczem z Fortuna 1.Ligi, jest tym cenniejsze – że gospodarze od 45.minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce i w konsekwencji czerwonego kartonika dla napastnika, Dawida Wolnego.
Bramki dla gospodarzy w tym spotkaniu zdobyli: wspomniany wcześniej Dawid Wolny w 8.minucie, Piotr Nocoń w 83 minucie oraz w 88 minucie – Krzysztof Napora, który ustalił wynik meczu.
Z kolei trafienia dla bytowian uzyskali Kacper Kawula w 32 minucie oraz Piotr Giel w 87 minucie.
Dzięki temu zwycięstwu drużyna częstochowskiej Skry ma już na swoim koncie 14 “oczek”. Kolejne ligowe spotkanie drużyna pod wodzą Pawła Ściebury rozegra w niedzielę, 13.października br. O godzinie 14:00 częstochowianie zmierzą się na wyjeździe z Błękitnymi Stargard. To spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim przy ulicy Ceglanej 1.