Brąz Roksany Załomskiej na Mistrzostwach Polski

W Białymstoku na  88. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowym. Podopieczna
Joanny Pauliny Narkiewicz wywalczyła 35 medal dla Bebetto AZS UJD Częstochowa, a swój już siódmy
dla barw częstochowskiego klubu (w okresie 4 lat).

Zawodniczka Bebetto AZS UJD Roksana Załomska zdobyła brązowy medal w grze podwójnej z Aleksandrą Michalak (Polmlek Lidzbark Warmiński). W meczu o medal pokonały Katarzynę i Karolinę Lalak 3:2 , piątym secie prowadziły 8:4, po chwili przegrywały 8:9, końcówka należała do pary Załomska / Michalak, które wygrały ten medalowy set w stosunku 12:10. W półfinale przegrały 0:3 z późniejszymi mistrzyniami Polski Natalią Bajor i Kinga Stefańską.
W grze indywidualnej Roksana Załomska i Sandra Wabik dotarły do czołowej szesnastki . Pierwsza z nich uległa doświadczonej Kindze Stefańskiej (KTS Siarka Tarnobrzeg) 0:4. Jej koleżanka klubowa Sandra Wabik przegrała również 1:4 z aktualną mistrzynią Europy Juniorek Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław).
Zarówno Stefańska jak i Anna Węgrzyn zdobyły medale brązowe. Roksana Załomska w grze mieszanej z Szymonem Malickim (Olimpia-Unia Grudziądz) zajęli miejsce 5. O medale przegrali w pięciu setach z późniejszymi mistrzami Polski Katarzyna Węgrzyn i Samuel Kulczycki. Sandra Wabik z Jarosławem Tomickim (KTS Gliwice) zakończyła udział na 9 miejscu W Białymstoku triumfowali Natalia Bajor (AZS UE Wrocław) i Jakub Dyjas (Energa KTS Toruń). W imprezie wystartowało 96 najlepszych zawodników z całej Polski.