Pięć miejsc na podium zawodników Nordic Team Częstochowa w Pucharze Polski


– Choć Puchar Polski ma aktualnie krótką przerwę, to my nie zwalniamy tempa i już za niespełna dwa tygodnie walczymy w Pucharze Świata w słowackim Strbske Pleso – mówi Daniel Wojtasiński.

Jedno drugie (Małgorzata Niedźwiecka) i cztery trzecie miejsca (Daniel Wojtasiński, Zbigniew Szczęśniak, Beata Kamińska, Renata Gawor) w Pucharze Polski Nordic Walking w pomorskim Miastku wywalczyła ekipa Nordic Team Częstochowa. Był to przedostatni etap tego cyklu, który swój finał będzie miał w listopadzie w Pleszewie. Z Miastka wracamy również z wyróżnieniem za wybitną technikę, które po nominacji aż od pięciu sędziów trasy otrzymała Renata Gawor.
:
Renata Gawor – 3 miejsce kat. K55
Małgorzata Niedźwiecka – 2 miejsce kat. K65+
Daniel Wojtasiński – 3 miejsce kat. M40, 9 miejsce open
Zbigniew Szczęśniak – 3 miejsce kat. M60
Beata Kamińska – 3 miejsce kat. K50
Agnieszka Dybeł – 6 miejsce kat. K-niep.
Magdalena Stolarska – 9 miejsce kat. K50
Daniel Wojtasiński
Nordic Team Częstochowa
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *