Dobrze w pucharach, słabo w lidze

SPEEDROWER

W Tarnowie odbył się Drużynowy Puchar Okręgu Południowego w speedrowerze. Najlepszymi w tym zawodach okazali się zawodnicy MKS-u Śląsk Świętochłowice. Srebrne medale wywalczyli w tych zawodach reprezentanci częstochowskich. Lwów Unimot. Najlepszym zawodnikiem w biało-zielonych był Daniel Ordon (15 punktów).

Lwy Unimot Częstochowa (45punktów):
1. Sebastian Paruzel (4,3,3,2) 12
2. Paweł Szychalski (1,4,2,3) 10
3. Daniel Ordon (4,3,4,4) 15
4. Paweł Rajczyk (2,1,4,1) 8
5. Michał Chrząstek ns
W ostatnim czasie speedrowerzyści odrabiali także zaległości ligowe. W zaległym meczu drugiej kolejki Drużynowych Mistrzostw Okręgu Południowego w Tarnowie Lwy Unimot Częstochowa uległy miejscowej Przystani 69:77. Najlepiej w częstochowskim zespole spisał się Sebastian Paruzel, który wywalczył 19 punktów.
Lwy Unimot Częstochowa: Sebastian Paruzel 19 (4,3,4,4,4), Damian Notoński 4 (2,1,1,-), Michał Chrząstek 7 (2,1,1,-,3), Daniel Ordon 11+1 (W,4,4,3*,T), Paweł Szychalski 11 (4,2,3,U,2), Paweł Rajczyk 12 (1,4,W,4,3), Jakub Karwacki 3 (2,1), Bartosz Pawlik 2 (2), Paweł Kowalczyk – ns, Jakub Ordon – ns.