Brązowy medal dla tenisistek Bebetto AZS UJD Częstochowa


Sezon 2025//26 tenisistki stołowe Bebetto AZS UJD Częstochowa zakończyły zdobyciem brązowego medalu w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym kobiet. Brawo dla całego zespołu. Brawo dla Zarządu Klubu. Takie sukcesy to świetna promocja Uniwersytetu Jana Długosza i miasta Częstochowy. Oby zostało to należycie docenione.

 

 

Brawa należą się: Tetyanie Bilenko, Paulinie Krzysiek, Emiko Taguchi, Julii Jędrysiak, Lilianie Nowak oraz oczywiście dla trenerki Pauliny Joanny Narkiewicz. Brawo także dla prezesa Klubu Marka Fijałkowskiego, który dokłada wszelkich starań o dobry poziom drużyny.

To był sezon pełen tych pozytywnych, ale także nieoczekiwanych rozstrzygnięć czyli było wszystko, dzięki czemu mogliśmy się emocjonować do ostatniego pojedynku.

Dziękujemy za zakończony sezon, życzymy udanych wakacji i już czekamy na kolejne mecze.

Gratulacje dla drużyny z Wrocławia za awans do finału i życzymy powodzenia w walce o złote medale.

 

Bebetto AZS UJD Częstochowa 1:3 Uniwersytet Ekonomiczny AZS Wrocław

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *