Tekstowa relacja LIVE: Raków Częstochowa – Cracovia

Bardzo serdecznie zapraszamy na Tekstową relację LIVE ze spotkania 2.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Cracovię. Początek meczu w poniedziałek, 29.lipca br. o godzinie 19:00. My natomiast tekstową relację LIVE “minuta po minucie” rozpoczniemy od godziny 18:50. UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ Obydwie drużyny już zakończyły przedmeczową rozgrzewkę i za chwilę początek spotkania w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Cracovię a stawką tego meczu będą punkty w drugiej kolejce o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy.

1′ Gramy! // Raków – Cracovia 0:0

12′ Niedokładne podanie do Amorima i wszystko wyjaśniają goście // Raków – Cracovia 0:0

17′ Strzał Kochergina zablokowany przez jednego z zawodników gości. Częstochowianie posiadają optyczną przewagę, ale jak na razie nic z niej nie wynika // Raków – Cracovia 0:0

24′ 1.zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Hoskonen a w Jego miejsce na placu gry pojawia się Jugas // Raków – Cracovia 0:0

39′ 1.zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi kontuzjowany Kochergin a w Jego miejsce na murawie melduje się Lederman // Raków – Cracovia 0:0

44′ Żółtą kartką napomniany Al-Ammari // Raków – Cracovia 0:0

45′ Arbiter główny Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej 4 minuty // Raków – Cracovia 0:0

45+4′ Nad bramką Ravasa główkował Crnac // Raków – Cracovia 0:0

45+4′ Koniec pierwszej części spotkania.

‘Kolejne ligowe spotkanie drużyna Rakowa Częstochowa rozegra w sobotę, 3.sierpnia br. O godzinie 14:45 częstochowianie zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Katowice. Ten mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim przy ulicy Bukowej 1. W drużynie GKS-u Katowice występuje dwóch byłych zawodników Rakowa – Grzegorz Rogala i Jakub Arak.

46’ Początek drugiej części spotkania. W drużynie gospodarzy następuje zmiana, w miejsce Amorima na boisku melduje się Lamprou.

47′ Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! Maigaard strzałem z za pola karnego wyprowadza swój zespół na prowadzenie! // Raków – Cracovia 0:1

58′ Obok bramki Ravasa uderzał Makuch // Raków – Cracovia 0:1

60′ Żółtą kartką napomniany Jugas // Raków – Cracovia 0:1

‘ Dzisiejsze spotkania ogląda 5481 widzów

68′ 2 zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Al-Ammari a w Jego miejsce pojawia się Atanasov // Raków – Cracovia 0:1

70′ Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy, na murawie meldują się Brunes i Otieno, którzy zmieniają Makucha i Rodina // Raków – Cracovia 0:1

73′ Żółtą kartką napomniany Pestka // Raków – Cracovia 0:1

76′ Kombinacyjna akcja Rakowa i niecelnie uderzał Otieno // Raków – Cracovia 0:1

78′ Żółtą kartką napomniany Jean Carlos Silva Rocha // Raków – Cracovia 0:1

82′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Rakoczy i Bochnak, którzy zmieniają Sokołowskiego i Källmana // Raków – Cracovia 0:1

88′ Zmiana w drużynie Rakowa, w miejsce Carlosa pojawia się Drachal // Raków – Cracovia 0:1

89′ Z bliskiej odległości pudłuje Racovitan // Raków – Cracovia 0:1

90′ Arbiter główny Pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy do regulaminowego czasu gry drugiej części spotkania dolicza co najmniej pięć minut // Raków – Cracovia 0:1

90+3’ Główkował Pestka, ale Ravas wyciągnął się jak struna i sparował piłkę // Raków – Cracovia 0:1

90+5′ Koniec meczu! Raków Częstochowa przegrywa z Cracovią, 0:1 w spotkaniu 2.Kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.