Trzy razy złoto

Doskonale wypadła reprezentacja Częstochowy w X Mistrzostwach Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym. W zawodach, które w miniony weekend odbyły się w Szprotawie, przedstawiciele naszego miasta zdobyli trzy złote medale. W rywalizacji mężczyzn w kategorii wiekowej 48-56 lat na najwyższym stopniu podium stanął Janusz Haszcz, naczelnik Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta. Nie miał sobie równych również w turnieju otwartym.

Klasą dla siebie była także Agnieszka Pilawska-Błaut, na co dzień podinspektor Wydziału Edukacji UM. W rywalizacji płci pięknej nie dała żadnych szans przeciwniczkom, zajmując zasłużenie pierwszą lokatę.
Bardzo dobrze wypadł również Marian Dziewoński, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Należał do wyróżniających się graczy i w klasyfikacji 48-56 lat uplasował się na wysokim, piątym miejscu.