Tekstowa relacja LIVE: RKS Raków Częstochowa – GKS Piast Gliwice

Witamy bardzo serdecznie z Miejskiego Stadionu Piłkarskiego “Raków” gdzie już od godziny 18:00 początek spotkania siódmej kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Piasta Gliwice. UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ W zespole gości spotkanie na ławce rezerwowych rozpoczyna były zawodnik Rakowa Częstochowa , Miłosz Szczepański.

‘ Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest 39-letni Marcin Szczerbowicz z Olsztyna.

1′ Gramy! // Raków – Piast 0:0

3′ Faulowany Otieno i mamy rzut wolny dla gospodarzy // Raków – Piast 0:0

3′ Dośrodkowanie Tudora do Brunesa, ten główkuje ale norweski napastnik znajdował się na offsajdzie. Od bramki rozpocznie Plach // Raków – Piast 0:0

15′ Obok bramki uderzał Chrapek, piłka otarła się jeszcze o jednego z zawodników Rakowa i mamy rzut rożny. Po kornerze, wszystko wyjaśniają obrońcy Rakowa. // Raków – Piast 0:0

22′ Żółtą kartką napomniany Drapiński // Raków – Piast 0:0

39′ 1 zmiana w drużynie Rakowa, za kontuzjowanego Tudora na placu gry pojawia się Rodin // Raków – Piast 0:0

41′ Żółtą kartką napomniany Kochergin // Raków – Piast 0:0

45′ Arbiter główny Pan Marcin Szczerbowicz z Olsztyna do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej trzy minuty // Raków – Piast 0:0

45+3’ Koniec pierwszej części spotkania. Raków Częstochowa bezbramkowo remisuje z Piastem Gliwice.

‘ Kolejne ligowe spotkanie piłkarze Rakowa Częstochowa rozegrają w niedzielę, 15 września br. O godzinie 17:30 na wyjeździe podopieczni Marka Papszuna zmierzą się z Legią Warszawa. To spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ulicy Łazienkowskiej 3. Trenerem “Wojskowych” jest były asystent trenera Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa, Gonçalo Feio a w drużynie Legii występuje były piłkarz Rakowa, Patryk Kun.

46′ 2 zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Otieno pojawia się Drachal // Raków – Piast 0:0

46′ Początek drugiej części spotkania // Raków – Piast Gliwice 0:0

51′ Dośrodkowanie Svarnasa w pole karne i piąstkuje Plach // Raków – Piast Gliwice 0:0

52′ Żółtą kartką napomniany Dziczek // Raków – Piast 0:0

55′ Dośrodkowanie Carlosa w pole karne i wślizgiem piłkę na rzut rożny wybija Czerwiński // Raków – Piast 0:0

56’ Nad bramką Placha uderzał Svarnas // Raków – Piast 0:0 RKÓ

‘ Dzisiejsze spotkanie ogląda 5454 widzów

69′ Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Amorima na murawie pojawia się Lederman // Raków – Piast 0:0

77′ 1 zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Rosołek a w Jego miejsce pojawia się Kostadinow // Raków – Piast 0:0

82′ Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu w ogóle! Berrgren uderza w sam środek bramki, gdzie był ustawiony Plach // Raków – Piast 0:0

85′ 4 zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Brunesa pojawia się Ivi Lopez // Raków – Piast Gliwice 0:0

87′ Zaskakujące uderzenie Kądziora i piłkę łapie Trelowski // Raków – Piast Gliwice 0:0

89′ 2 zmiana w drużynie gości, na boisku pojawia się były zawodnik Rakowa, Miłosz Szczepański, który zmienia Kądziora // Raków – Piast Gliwice 0:0

90′ Arbiter główny Pan Marcin Szczerbowicz  z Olsztyna dolicza co najmniej pięć minut // Raków – Piast Gliwice 0:0

90+2′ Rzut karny dla Piasta Gliwice! Żółtą kartką napomniany Rundić // Raków – Piast 0:0

90+3′ Trelowski broni strzał Dziczka z rzutu karnego! // Raków – Piast 0:0

90+7′ Gol dla gości! Ameyaw pokonuje Trelowskiego! // Raków – Piast Gliwice 0:1

90+8′ 3 zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Huk a wchodzi Munoz // Raków – Piast Gliwice 0:1

90+10’ Koniec meczu! Raków Częstochowa przegrywa z Piastem Gliwice, 0:1.