Gazeta Częstochowska LIVE: RKS Raków Częstochowa – MKS Puszcza Niepołomice

Witamy bardzo serdecznie ze stadionu przy Limanowskiego 83, gdzie już od godziny 14:45 początek spotkania 10.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Puszczę Niepołomice. Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ Obydwie drużyny już na boisku, za chwilę początek spotkania. W wyjściowym składzie gości były zawodnik Rakowa – Hubert Tomalski. Natomiast drugi z byłych piłkarzy “Czerwono – niebieskich” – Łukasz Sołowiej rozpoczyna spotkanie na ławce rezerwowych.

‘Gospodarze dzisiaj w jednolitych, białych strojach. Natomiast gospodarze w tradycyjnych, czerwono – niebieskich.

1′ Zabrzmiał gwizdek arbitra głównego Damiana Kosa z Gdańska i rozpoczynamy! // Raków – Puszcza 0:0

1′ Pierwszy celny strzał w tym meczu. Na bramkę Perchela uderzał Carlos ale piłkę łapie bramkarz gości // Raków – Puszcza 0:0

10′ Z rzutu wolnego uderzał Lee i piłka po strzale Koreańczyka odbiła się od poprzeczki bramki Trelowskiego! // Raków – Puszcza 0:0

14′ Żółtą kartką napomniany Rodin // Raków – Puszcza 0:0

18′ Żółtą kartką napomniany Serafin // Raków – Puszcza 0:0

21′ Strzelał Carlos i piłka odbija się od słupka! // Raków – Puszcza 0:0

29’ Najaktywniejszy na razie Carlos uderzał ale piłka odbiła się od jednego z obrońców gości i mamy rzut rożny // Raków – Puszcza 0:0

33′ Mamy prowadzenie gospodarzy! Perchela z bliskiej odłegłości pokonuje Carlos Rocha! // Raków – Puszcza 1:0

38′ Piękne uderzenie Iviego Lopeza z rzutu wolnego w samo okienko bramki Perchela! // Raków – Puszcza 2:0

45′ Arbiter główny Pan Damian Kos z Gdańska do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej 2.minuty // Raków – Puszcza 2:0

45+2′ Koniec pierwszej części spotkania. Raków Częstochowa prowadzi z Puszczą Niepołomice, 2:0.

‘ Kolejne ligowe spotkanie drużyna pod wodzą Marka Papszuna rozegra w sobotę, 5.października br. O godzinie 14:45 częstochowianie zmierza się na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Ten mecz zostanie rozegrany na Stadionie im.Braci Czachorów przy ulicy Malczewskiego 18.

46′ Początek drugiej części spotkania. Obydwie drużyny przystępują do niej bez zmian w składach. // Raków – Puszcza 2:0

51′ Żółtą kartką napomniany Koczechin // Raków – Puszcza 2:0

54′ Żółtą kartką napomniany Hajda // Raków – Puszcza 2:0

55′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Walski i Revenco a z boiska schodzą Serafin i Hajda // Raków – Puszcza 2:0

60′ Potrójna zmiana w drużynie gospodarzy, na boisko wchodzą Brunes, Barath i Diaz a zmieniają Koczerchina, Iviego Lopeza i Walczaka // Raków – Puszcza 2:0

63′ Dośrodkowanie Tudora do Brunesa i piłka minimalnie mija głowę Norwega! // Raków – Puszcza 2:0

67′ Trzecia zmiana w drużynie gości, na boisku pojawia się Okoniewski, który zmienia Siplaka // Raków – Puszcza 2:0

72′ Czwarta zmiana w drużynie Rakowa, na boisko wchodzi Ameyaw a w Jego miejsce pojawia się Amorim // Raków – Puszcza 2:0

72′ Żółtą kartką napomniany Brunes // Raków – Puszcza 2:0

80’ Podwójna zmiana w drużynie gości, na murawie pojawiają się Kogut i Pieprzyca, którzy zmieniają Tomalskiego i Kossidisa // Raków – Puszcza 2:0

‘ Dzisiejsze spotkanie ogląda 5211 widzów

86′ Żółtą kartką napomniany Mroziński // Raków – Puszcza 2:0

89′ 5.zmiana w drużynie Rakowa, w miejsce Mosóra pojawia się Rundić // Raków – Puszcza 2:0

90′ Arbiter główny Pan Damian Kos z Gdańska do regulaminowego czasu gry drugiej części spotkania dolicza co najmniej 3.minuty // Raków – Puszcza 2:0

90+3’ Koniec meczu. Raków Częstochowa wygrywa drugie z rzędu spotkanie “u siebie”. Tym razem częstochowianie pokonują Puszczę Niepołomice, 2:0.