Gazeta Częstochowska LIVE: RKS Raków Częstochowa – KKS Lech Poznań

Bardzo serdecznie zapraszamy na Tekstową relację LIVE ze spotkania 4.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Lecha Poznań. Początek meczu w piątek, 9.sierpnia br. o godzinie 20:30. My natomiast tekstową relację LIVE “minuta po minucie” rozpoczniemy od godziny 20:00. UWAGA! Strona nie odświeża się automatycznie!

‘ Na murawie stadionu przy Limanowskiego 83 trwa przedmeczowa rozgrzewka obydwu drużyn

‘ Dzisiejsze spotkanie jako główny arbiter poprowadzi Pan Szymon Marciniak z Płocka. Obydwie drużyny już zakończyły przedmeczową rozgrzewkę i już za kilka minut początek Hitu czwartej serii spotkań o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy w którym Raków Częstochowa będzie podejmował poznańskiego Lecha.

‘Obydwie drużyny już na boisku i za chwilę początek meczu

‘ Gramy! // Raków – Lech 0:0

3′ Dośrodkowanie Otieno w pole karne i piłkę wybija jeden z obrońców “Kolejorza” // Raków – Lech 0:0

7′ Dośrodkowanie Douglasa i piłka ląduje w “koszyczku” Trelowskiego // Raków – Lech 0:0

8′ Obok bramki Mrozka uderzał Makuch! // Raków – Lech 0:0

23′ Bardzo mocne uderzenie Crnaca i z najwyższym trudem broni Mrozek, poprawka Berggrena i piłka poszybowała wysoko ponad bramką gości! // Raków – Lech 0:0

25′ Kozubal z dystansu i piłka szybuje wysoko ponad bramką Trelowskiego // Raków – Lech 0:0

43′ Niedokładne dośrodkowanie Otieno i piłka wychodzi poza linię boczną boiska // Raków – Lech 0:0

44′ Żółtą kartką napomniany Otieno // Raków – Lech 0:0

45′ Arbiter główny Pan Szymon Marciniak z Płocka do regulaminowego czasu gry pierwszej części spotkania dolicza co najmniej dwie minuty // Raków – Lech 0:0

45+2’ Koniec pierwszej części spotkania. Raków Częstochowa bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań.

‘ Kolejne ligowe spotkanie częstochowianie rozegrają w niedzielę, 18.sierpnia br. O godzinie 20:30 Raków Częstochowa zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. To spotkanie zostanie rozegrane na Arenie Zabrze przy ulicy Roosevelta 81.

46′ Początek drugiej części spotkania // Raków – Lech Poznań 0:0

48′ Dośrodkowanie Otieno do Makucha, jednak napastnik Rakowa nie sięga głową futbolówki // Raków – Lech 0:0

57′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Fiabema i Håkans  a z boiska schodzą Szymczak i Ba Loua // Raków – Lech 0:0

60’ Wysoko ponad bramką Mrozka uderzał Koczerchin! // Raków – Lech 0:0

‘ Dzisiejsze spotkanie ogląda komplet kibiców 5500

69′ Trzecia zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Hotić a w Jego miejsce pojawia się Gholizadeh // Raków – Lech 0:0

72′ Podwójna zmiana w drużynie Rakowa, na boisko wchodzą Brunes i Myszor, którzy zmieniają Makucha i Adriano Amorim // Raków – Lech 0:0

76′ Trzecia zmiana w drużynie Rakowa, na boisku pojawia się Drachal który zmienia Otieno // Raków – Lech 0:0

80′ Uderzał Carlos ale piłkę łapie Mrozek // Raków – Lech 0:0

83′ W sytuacji oko w oko z Mrozkiem znalazł się Carlos, jednak uderza i piłkę odbija golkiper gości! //Raków – Lech 0:0

90′ Arbiter główny Pan Szymon Marciniak z Płocka do regulaminowego czasu gry drugiej części spotkania dolicza co najmniej pięć minut // Raków – Lech 0:0

90+1′ 4.zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Afonso Sousa a w Jego miejsce pojawia się Hoffmann // Raków – Lech 0:0

90+2′ 4.zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi Koczerchin a w Jego miejsce pojawia się Barath // Raków – Lech 0:0

90+3′ Żółtą kartką napomniany Svarnas // Raków – Lech 0:0

90+4′ Żółtą kartką napomniany Dawid Szwarga // Raków – Lech 0:0

90+6′ Czerwoną kartką napomniany fizjoterapeuta Rakowa Częstochowa, Michał Garnys

90+7′ Żółtą kartką napomniany Milić // Raków – Lech 0:0

90+7’ Koniec meczu. Raków Częstochowa bezbramkowo remisuje z Lechem Poznań. Dziękujemy za uwagę.