Gazeta Częstochowska LIVE: Raków Częstochowa – MKS Pogoń Szczecin

Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu przy Limanowskiego 83, gdzie od godziny 17:30 rozpoczęło się spotkane 12.Kolejki o mistrzostwo PKO Bank Polski Ekstraklasy, gdzie Raków Częstochowa podejmuje Pogoń Szczecin. Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie!

1′ Gramy! Raków – Pogoń 0:0

4′ Dośrodkowanie Rundicia do Amorima, ten główkuje ale obok bramki Cojocaru // Raków – Pogoń 0:0

7′ Strzelał Berggren ale piłka odbija się od defensywy gości i mamy rzut rożny // Raków – Pogoń 0:0

11′ Sam na sam z Trelowskim wychodzi Koulouris, strzela ale piłka odbija się od słupka bramki Rakowa! // Raków – Pogoń 0:0

25′ Dośrodkowanie Iviego Lopeza z rzutu rożnego, ale piłkę wybija jeden z obrońców Pogoni // Raków – Pogoń 0:0

45′ Koniec pierwszej części spotkania // Raków – Pogoń 0:0

‘ Kolejne ligowe spotkanie drużyna Rakowa Częstochowa rozegra w sobotę, 26.października br. O godzinie 17:30 częstochowianie zmierzą się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. W drużynie Śląska trenerem jest były zawodnik Rakowa i wychowanek klubu z Limanowskiego, Jacek Magiera. Trenerem bramkarzy jest były trener bramkarzy Rakowa, Maciej Sikorski a w drużynie Śląska występują byli zawodnicy Rakowa – rezerwowym bramkarzem jest Tomasz Loska a zawodnikami Śląska są równeż byli piłkarze klubu z Limanowskiego 83: Marcin Cebula, Petr Schwarz oraz Sebastian Musiolik. Natomiast dyrektorem sportowym Śląska jest…były Dyrektor Rakowa, David Balda. Spotkanie zostanie rozegrane na Tarczyński Arena przy Alei Śląskiej 1.

46’ Początek drugiej części spotkania // Raków – Pogoń 0:0

‘ Dzisiejsze spotkanie ogląda 5443 widzów

59′ Pierwsza zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi Ameyaw a w Jego miejsce pojawia się Brunes // Raków – Pogoń 0:0

63′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisko wchodzą Gorgon i Ulvestad, którzy zmieniają Kurzawę i Łukasiaka // Raków – Pogoń 0:0

65′ Wychodzącego na czystą pozycję Amorima fauluje Keramítsis, który otrzymuje czerwoną kartkę! // Raków – Pogoń 0:0

68′ Trzecia zmiana w drużynie gości, z boiska zszedł Grosicki a w Jego miejsce na placu gry pojawił się Lisowski // Raków – Pogoń 0:0

70′ Potrójna zmiana w drużynie Rakowa, na boisku pojawiają się Makuch, Diaz i Otieno, którzy zmieniają Tudora, Iviego Lopeza i Amorima // Raków – Pogoń 0:0

79′ Wysoko ponad bramką gości uderzał Berggren  // Raków – Pogoń 0:0

81′ Podwójna zmiana w drużynie gości, na boisku pojawiają się Przyborek i Parzyszek, którzy zmieniają Gamboę i Koulourisa // Raków – Pogoń 0:0

82′ Piąta zmiana w drużynie Rakowa, z boiska schodzi Arsenić a w Jego miejsce pojawia się Rodin // Raków – Pogoń 0:0

90′ Arbiter główny Pan Paweł Raczkowski z Warszawy do regulaminowego czasu gry drugiej części spotkania dolicza co najmniej 10.minut! // Raków – Pogoń Szczecin 0:0

90+8’ Obok bramki gości główkował Makuch // Raków – Pogoń 0:0

90+10′ Mamy bramkę dla Rakowa! Gola zdobywa Rodin! // Raków – Pogoń 1:0 Gol został anulowany!

90+12′ Tym razem! gol zdobyty prawidłowo! Rodin pokonuje Cojocaru! // Raków – Pogoń 1:0

90+13′ Koniec meczu!