W Łodzi odrobili ligowe zaległości

W zaległym spotkaniu meczu trzynastej kolejki Betclic 2. Ligi na Stadionie im.Władysława Króla w Łodzi, drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego pokonał Olimpię Elbląg, 3:1. Spotkanie zostało rozegrane w środę, 23.października br.

Wszystkie bramki w środowym spotkaniu padły dopiero w drugiej połowie. Na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry drugiej części spotkania bramkarza gospodarzy, Huberta Idasiaka pokonał wychowanek Biełkardu Grodno, białoruski pomocnik – Jan Sienkiewicz.

W 82.minucie łodzianie prowadzeni przez byłego trenera częstochowskiej Skry – Konrada Geregę doprowadzili do wyrównania za sprawą  Lamina Culibaly’ego.  Losy potyczki pomiędzi ŁKS-em II Łódź a Olimpią Elbląg rozstrzygnęły się w doliczonym czasie. Po zagraniu ręką przez jednego z zawodników gości, arbiter główny Pan Michał Kramski ze Świebodzina podyktował rzut karny, który na drugiego gola zamienił Jakub Pawłowski. Tuż przed zakończeniem meczu wynik na 3:1 ustalił Alan Siwek.

Tym samym drużyna rezerw ŁKS-u Łódź pokonała przed własną publicznością Olimpię Elbląg, 3:1 w zaległym spotkaniu trzynastej serii gier o mistrzostwo Betclic 2.Ligi. Po tym meczu łodzianie z dorobkiem trzynastu punktów plasują się w tabeli na czternastej lokacie. Z kolei elblążanie z dziesięcioma punktami są na szesnastym miejscu.

Kolejne ligowe spotkanie zespół pod wodzą Konrada Geregi rozegra dopiero w poniedziałek, 28.października br. O godzinie 16:00, ŁKS II Łódź będzie podejmował na Stadionie im,Władysława Króla w Łodzi – zespół Podbeskidzia Bielsko – Biała. Natomiast Olimpia Elbląg dzień wcześniej w delegacji o godzinie 12:00 zmierzy się na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.