Laureaci nagrody ogólnopolskiej w programie ekologicznym


PRZEGLĄD GMIN / POWIAT KŁOBUCKI / LIPIE

 

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lindowie w gminie Lipie zakończyli realizację innowacyjnego programu edukacyjnego „Akademia Łowców Odpadów”. Jego celem było rozwijanie świadomości ekologicznej dzieci oraz pokazanie, jak w praktyce dbać o środowisko naturalne.

Zaangażowanie i ciężka praca młodych uczestników, realizowana pod kierunkiem wychowawczyni Magdaleny Sośniak, zostały docenione na szczeblu ogólnopolskim. Uczniowie zdobyli II miejsce w kraju, natomiast ich opiekunka znalazła się w gronie najlepszych koordynatorów programu. Warto dodać, że edukacja na poziomie lokalnym daje ponadwymiarowe efekty.

 

 

źródło: www.lipie.pl

Wiadomości lokalne

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *