W kierunku Gnaszyna, Wielkoborskiej i Gorzelni ww. linie będą kursować ulicami św. Rocha, Radomską i Białostocką do Wręczyckiej (+ 1,3 km) z pominięciem obsługi pasażerów na następujących przystankach przy ulicy Wręczyckiej:
WRĘCZYCKA (w zamian obowiązuje dodatkowo przystanek przy ulicy św. Rocha w kier. Grabówki za skrzyżowaniem z ulicą Okulickiego) oraz KASZUBSKA i ŁĘCZYCKA.
Pozostałe odcinki tras ww. linii nie ulegają zmianie.
Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.
r