TENIS STOŁOWY. Kolejne zwycięstwo AZS AJD Bebetto w ekstraklasie

W piątkowy wieczór, tenisistki stołowe Bebetto AZS AJD Częstochowa pokonały na wyjeździe GLKS Nadarzyn 3:0. Było to piąte zwycięstwo z rzędu podopiecznych Miłosza Przybylika.

Według s prezentujących siłę zespołów miał to być wyrównany pojedynek. Losy tego meczu rozstrzygnęła właściwie Roksana Załomska, która wygrała z reprezentantką Polski Klaudia Kusińską 3:1.W drugiej grze Lin Gui przegrywała 1:2 z była zawodniczką AZS AJD – Katarzyna Ślifirczyk, ale doprowadziła w cztertym secie do remisu, a piąty wygrała do 2. W trzeciej partii tego wieczoru Daria Łuczakowska pokonała w czterech setach Paulinę Krzysiek.
Kolejny mecz Bebetto AZS AJD rozegra 18 listopada. Zagra przed własną publicznością z Sochaczewem.
GLKS Scania Nadarzyn – Bebetto AZS AJD Częstochowa 0:3
Klaudia Kusińska – Roksana Załomska 1:3 (9:11, 11:3, 10:12, 4:11)
Katarzyna Ślifirczyk – Lin Gui 2:3 (11:6, 6:11, 11:9, 8:11, 2:11)
Paulina Krzysiek – Daria Łuczakowska 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 3:11)