Sukcesy “Młodych Lwów”

Częstochowscy speedrowerzyśći najlepsi

Miniony weekend przyniósł sukcesy młodzieżowcom z częstochowskiego klubu speedrowerowego “Lwy”. Podopieczni trenera Tomasza Marynowskiego stanęli na najwyższym stopniu podium Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na dorobek drużyny złożyły się zdobycze punktowe poszczególnych zawodników: Marcin Małolepszy 14, Daniel Ordon 9, Kamil Grajcar 9, Piotr Banasiak 6, Jakub Gajewski 1. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z: Krosna – 2 pozycja, Rybnika i Świętochłowic – 3 miejsce. Rywalizację o Indywidualne Mistrzostwo Polski Juniorów wygrał Kamil Bartkowiak z Rybnika. Wraz z nim na podium stanęli: Marcin Małolepszy i Daniel Ordon (obaj z Częstochowy). Inny zawodnik “Lwów” – Kamil Grajcar zajął piątą pozycję.