Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Marii i Zefiryny
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

Powrót do listy tematów 
Wiadomość:
Temat: Tania drukarka do domu
Autor: Optima-md
Z dnia: 29-03-2017 21:04
Treść:
Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink 3785 WiFi

Sporo osób zastanawiających się nad zakupem drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego musi poradzić sobie z pozornie łatwym problemem - gdzie postawić ten sprzęt. Kwestia ta wydawać się może dla wielu błahostkom, ale osobom, które nie dysponują praktycznie żadną wolną przestrzenią, mocno komplikuje sprawę. Na szczęście naprzeciw takim problemom wychodzą sami producenci sprzętu drukującego, tworząc modele kompaktowe, które nie potrzebują zbyt wiele przestrzeni. Jednym z nich jest HP Deskjet Ink 3785, reklamowany przez producenta jako najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne na świecie. Warto zatem bliżej mu się przyjrzeć.
Model ten jest urządzeniem wykorzystującym atramentową technologię druku i oferującym wydruki zarówno monochromatyczne, jak i kolorowe. Jako typowe urządzenie wielofunkcyjne oprócz drukowania, pozwala również na skanowanie i kopiowanie dokumentów. Nie jest ono co prawda najszybsze, jednak do zastosowań domowych, gdzie bardziej od szybkości liczy się ekonomiczność a także niewielkie wymiary samego sprzętu, nadaje się doskonale.
Najważniejsze parametry tego urządzenia kształtują się następująco:
• wymiary: 40 x 45 x 26,5 cm;
• waga: 2,3 kg;
• szybkość druku: 8 str./min. monochromatycznie i 5,5 str./min. w kolorze;
• szybkość kopiowania: 4 str./min. w czerni i 2,5 str./min. w kolorze;
• rozdzielczość skanowania: 600 dpi;
• maksymalny obsługiwany rozmiar papieru: A4;
• obsługiwana gramatura papieru: 60-300 g/m2.
Niezwykle istną zaletą tego modelu jest możliwość drukowania bezpośrednio z urządzeń mobilnych, bez konieczności przenoszenie plików na komputer. HP Deskjet Ink 3785 obsługuje wszystkie urządzenia z systemem Android, Windows lub iOS, dzięki czemu nie ma ograniczeń korzystania z tej funkcji. Dodatkowo użytkownicy tego modelu mają możliwość korzystania z aplikacji mobilnej HP All-in-One Printer Remote pozwalającej na skanowanie na odległość, właśnie przy wykorzystaniu smartfona lub tabletu.
Skanowanie w ogóle stanowi jedną z najmocniejszych stron tego urządzenia wielofunkcyjnego. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii HP Scroll Scan, sprawiającej, że skanowanie jest dziecinnie proste. Inne zalety, o których jeszcze nie wspomnieliśmy, to przede wszystkim:
• energooszczędność potwierdzona certyfikatem Energy Star;
• wbudowany moduł Wi-Fi i obsługa sieci bezprzewodowych;
• ciekawa stylistyka;
• niezwykle cicha praca.
Bez wątpienia zatem HP Deskjet Ink 3785 jest jednym z ciekawszych modeli, zwłaszcza dla osób poszukujących urządzenia niewielkiego, które jednak zapewnia możliwość korzystania z wszystkich najważniejszych funkcjonalności.

http://www.optima-md.com

Odpowiedzi
Na razie nikt nie odpowiedział na tą wiadomość - Masz szanse być pierwszy
Powrót do listy tematów 

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl