Drugie miejsce dla Nordic Team Częstochowa

W rozegranym w sobotę w Hajnówce finałowym etapie Pucharu Polski Nordic Walking 2021 drużyna Nordic Team Częstochowa zajęła ex aequo drugie miejsce. W klasyfikacji generalnej Drużynowego Pucharu Polski po pięciu etapach częstochowianie zajęli po raz trzeci z rzędu drugie miejsce.

Indywidualnie finał w Hajnówce przyniósł nam 12 miejsc na podium – 3 pierwsze, 5 drugich i 4 trzecie miejsca.
W indywidualnej klasyfikacji generalnej nasi zawodnicy zdobyli 5 Pucharów Polski w swoich kategoriach wiekowych (Agnieszka Dybeł 5km kat. K niep. A, Nadia Kolarska 5km kat. K-dzieci, Daniel Wojtasiński 10km kat. M40, Bartłomiej Dębski 5km kat. M40, Bogusław Radziejowski 5km kat. M60), zajęli 6 drugich miejsc (Anna Kweczka-Janeczek, Małgorzata Niedźwiecka, Ola Musiał, Marcin Kustal, Tomasz Rajek, Magda Rajek) oraz trzy trzecie miejsca (Bożena Jurczyńska, Zbigniew Szczęśniak, Jarosław Pietrzyk)
W tegorocznym Pucharze Polski Nordic Walking wystąpiło łącznie 32 zawodników Nordic Team Częstochowa.