Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Laury i Adolfa
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 25 (1424) 2019-06-20
  W NUMERZE:
» Jasna Góra obroniona
» Skra Ladies Częstochowa z awansem do drugiej ligi!
» Mstowska Noc Świętojańska


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Agro-bud-2019_NET.jpgr e k l a m a
GMINY I POWIATY
ZAJĄCZKI II - GMINA KRZEPICE. Dzień Dziecka
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
- pod patronatem wiceministra rolnictwa, posła SZYMONA GIŻYŃSKIEGO2 czerwca 2019 roku w Zajączkach II w gminie Krzepice miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna zaprosiła mieszkańców na zabawę z okazji Dnia Dziecka. Festyn oficjalnie otworzył wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi, poseł Szymon Giżyński, który wydarzenie objął swym patronatem. Poseł Szymon Giżyński wszystkim uczestnikom festynu dzieciom i dorosłym życzył radosnej i rodzinnej zabawy. Życzenia przekazali także senator Ryszard Majer i burmistrz Miasta i Gminy Krzepice Krystian Kotynia. Organizatorzy, których w pracach przygotowawczych wsparli lokalni działacze społeczni, w tym Damian Pilarz i Maciej Mońka, zapewnili moc atrakcji dla najmłodszych. Były uwielbiane przez dzieci dmuchańce, zjeżdżalnie, bramki z piłką, trampoliny, malowanie buziek. Wielkim zainteresowaniem dzieci i dorosłych cieszył się zakątek ze zwierzętami, gdzie można było pogłaskać konia, cielaczka i króliczki. Sensację wzbudziły traktory oraz loty balonem, pokazy ratownictwa wysokogórskiego i strażackiego. Co ważne, wszystkie atrakcje dla dzieci były udostępnione bezpłatnie.
Zabawa przyniosła uczestnikom wiele radości i uśmiechu. Był to prawdziwy prezent dla mieszkańców, a przede wszystkim dla najmłodszych.
Fot. GAW
1. Na piknik mieszkańcy przyszli całymi rodzinami
2. Organizatorzy przygotowali dla dzieci moc atrakcji
3. Wielką uciechę sprawiły dzieciom dmuchańce i zjeżdżalnie
4. W kąciku ze zwierzętami można było przytulić się do konia. Pięknego konia zaprezentował właściciel Stajni Mistrall z Nowego Bugaja w Rudnikach. Na zdjęciu z wiceministrem rolnictwa Szymonem Giżyńskim (pierwszy od prawej)
5. Organizatorzy przygotowali także prezentację traktorów. Na zdjęciu organizator imprezy Damian Pilarz pokazuje wiceministrowi Szymonowi Giżyńskiemu i senatorowi Ryszardowi Majerowi ciekawostki przygotowane na festyn
6. Podczas festynu stoisko informacyjne wystawiła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

GAW


gaw


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl