Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Cezarego i Tymoteusza
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 32 (1431) 2019-08-08
  W NUMERZE:
» Rozmowy o współpracy
»  Ekonomia, kosmetologia, turystyka i rekreacja
»  FUNDUSZ INFORMUJE. Zmiany w systemie wdrażania Programu „Czyste Powietrze”
» Międzynarodowy Dzień Długu Ekologicznego – czyli życie na ekologiczny kredyt
» Troska o „Zielone Płuca Śląska”
» Nadleśnictwo Siewierz. Leśnicy chronią ginące gatunki
»  Charyzmat wsi polskiej
» Dzieląc się szczęściem mnożymy je
» Spadkowicz za silny dla Skry
» Strażnicy miejscy pomagają pielgrzymom i turystom
» GIEKSA Arena nie sprzyja Rakowowi
» „Trenerski dwugłos”: RKS Raków Częstochowa – MKS Cracovia Kraków
»  Skarb Kibica : RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
»  Parkingowy Armagedon
»  Rząd PiS wspiera częstochowian
» Festiwal Kultury Polskiej i Żydowskiej
» JONAS VINGEGAARD ZWYCIĘZCĄ ETAPU I NOWYM LIDEREM TOUR DE POLOGNE
» Zachwycony historią Olsztyna. Pasje pana Jana
» Niebezpieczna zabawa
» Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. 88. spotkanie „Z Janem Pawłem II ku przyszłości"
» Premier Mateusz Morawiecki na Jasnej Górze
» Filipek czeka na Państwa pomoc. Bardzo jej potrzebuje
» GIEKSA Arena odczarowana!
» Medale polskich strażaków na Igrzyskach Olimpijskich Służb Mundurowych w Chinach
» Uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego z udziałem Prezydentem RP
» Już w ten piątek startuje najgorętsze wydarzenie tych wakacji - FEST Festival 2019!


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Agro-bud-2019_NET.jpg







r e k l a m a
gospodarka
Płyty indukcyjne podbijają nowoczesne kuchnie
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora

Kuchnia dająca komfort użytkowania powinna w pełni odpowiadać naszym oczekiwaniom. Ważne jest, aby w momencie aranżacji kuchennego pomieszczenia przemyśleć wszelkie sposoby jej użytkowania. Zastanowić się nad tym, czy gotowanie stanowi podstawę istnienia naszej kuchni i wobec tego jaki sprzęt pomocny w gotowaniu wybrać.



Od wielu lat coraz większa popularnością cieszą się płyty indukcyjne, widać to nawet po ilość dostępnych ofert https://7agd.pl/plyty-indukcyjne. Płyta indukcyjna zainstalowana w kuchni pozwala na całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania, łączy w sobie zasady działania indukcji z wysoka efektywnością. Dzięki polu magnetycznemu, które wytwarza się między palnikiem a postawionym na nim naczyniem wzrasta szybkość przygotowania posiłków. Poza tym płyta indukcyjna pozwala na wyeliminowanie z naszego użytkowania gazu, który, mimo wszelkich zabezpieczeń, nie może się równać w zakresie bezpieczeństwa z płytą indukcyjną. Każda płyta indukcyjna posiada automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który stanowi blokadę przed dziećmi, ale chroni także przed zalaniem czy przegrzaniem płyty.


Płyta indukcyjna pozwala łatwiej w razie usterki na jej zdiagnozowanie. Nowoczesny sprzęt wyświetla błąd symbol błędu i pozwala nakierować nas na odpowiednie rozwiązanie.


W zależności od tego, ilu osobową rodzinę powinna obsłużyć płyta indukcyjna, zależy liczba palników w płycie. W ofercie znajdziemy już płyty indukcyjne z dwoma palnikami, które zabezpieczą posiłki tylko dla małej rodziny, jednak wieloosobowa rodzina powinna kierować się wyborem płyty z czterema lub pięcioma palnikami. Większa płyta indukcyjna sprawdza się wówczas, kiedy przygotowujemy posiłki dla dużej liczby osób, a często także podczas podejmowania w naszym domu gości.


W każdej kuchni, która ma być funkcjonalna i piękna ważny jest dobór płyty indukcyjnej, która spełni nasze oczekiwania estetyczne. Powierzchnia płyty jest zawsze nieskazitelnie gładka, lustrzana i dodaje kuchni efektownego wyglądu. Taka jednolita powierzchnia sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu czystości i daje większe możliwości w ustawianiu na niej różnej wielkości garnków podczas gotowania. Jest to możliwe dzięki funkcji ruchomego pola grzewczego, które w odróżnieniu od tych standardowych, pozwala na ustawienie garnka w dowolnym miejscu, a płyta samodzielnie rozpoznaje jego położenie i wielkość. Ważnym jest jednak fakt, że do płyty indukcyjnej musimy zakupić odpowiednie naczynia. Są to zatem wszelkiego rodzaju garnki i patelnie przeznaczone tylko i wyłącznie do gotowania na płycie indukcyjnej. Takie naczynia zostały oznaczone na dnie specjalnym symbolem.


W ofercie znajdziemy różnorodność płyt indukcyjnych. Możemy je kolorystycznie dopasować do całego wystroju kuchni i zakupić w kolorze białym lub czarnym, a także w kolorach srebrnym, stalowym, beżowym i wszelkich odcieniach do tych wymienionych. Obecnie zdecydowanie dominują kolory czarne, które bardziej współgrają z kompozycją kolorystyczną szafek kuchennych. Jednak, kiedy pozostały sprzęt AGD mamy w kolorze białym, wówczas idealnie w kompozycję wpasuje się biała płyta indukcyjna. Nieco inaczej wygląda kwestia płyty indukcyjnej do zabudowy. Tutaj wybór koloru nie jest już tak istotny.


Wszystkie płyty indukcyjne dostępne w sprzedaży się bezpieczne w obsłudze, łatwe w czyszczeniu i oferują wyjątkową precyzję regulacji temperatury. Dzięki temu pozwalają wznieść się na wyższy poziom kulinarny.


Możemy także zdecydować się na płytę indukcyjną w komplecie z piekarnikiem. Często taki zakup jest tańszy, a możliwości zabudowy nie ulegają zmianie. O ile płyta indukcyjna pozwoli nam na przygotowanie i podgrzewanie posiłków, o tyle piekarnik pozwoli nam na przyrządzanie potraw, które wymagają wysokiej temperatury w stosunkowo długim czasie. Więcej ofert niż tylko płyty indukcyjne znajdziesz w portalu 7agd.pl, który skupia w jednym miejscu bardzo szeroką ofertę.


Płyta indukcyjna to świetne rozwiązanie, ale zanim ją kupimy, sprawdźmy szereg ofert dostępnych na rynku. Warto dokonać przemyślanego zakupu, aby funkcjonalność płyty spełniła nasze oczekiwania.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl