Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Marii i Zefiryny
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 33 (1432) 2019-08-22
  W NUMERZE:
» Ten ogród trzeba przywrócić pacjentom
» Premier Mateusz Morawiecki na Jasnej Górze
» Panie prezydencie Częstochowy to nieprawda
» Jurajski Park Narodowy
»  Żółwie błotne w siewierskim nadleśnictwie
» ZANIM TAMTEN ŚWIAT RUNĄŁ.LUDNOŚĆ CZĘSTOCHOWY I OKOLIC WOBEC WIDMA WOJNY 1939 r.
» Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. „Z Janem Pawłem II ku przyszłości"
» Rambo w częstochowskiej policji
»  KONOPISKA / ALEKSANDRIA. Budowa nowej hali sportowej
» ANNA PURSKA
» SZTUKA ŻYCIA
» 53. Festiwal Kiepury Krynica-Zdrój 10–17 sierpnia 2019. KONCERT WIECZORNY – GALA OPERETKOWA
»  Od twórczości ludowej po naukę
» Zaproszenie do udziału w I Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży
» 25 LAT AGENCJI RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA. Instytucja wspierająca rolników
» Bezpieczne gospodarstwo


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Agro-bud-2019_NET.jpgr e k l a m a
medycyna
Nowa formuła od niedawna jest dostępna w Polsce!
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Specjaliści z kilku amerykańskich ośrodków badawczych opisali wyniki badań, które zaszokowały świat medycyny. Wynika z nich, że rozbicie blaszek miażdżycowych i usunięcie zalegających w tętnicach złogów tłuszczu jest możliwe przy zastosowaniu naturalnej metody opartej na działaniu jednego z najsilniejszych aminokwasów kardiologii. Jaka to metoda?


W projekcie koordynowanym przez amerykańskie National Atherosclerosis Institute wzięło udział 3 tys. osób, które skończyły 50 lat i zmagały się z mniej lub bardziej zaawansowanymi zmianami miażdżycowymi.

Wyniki nie pozostawiały wątpliwości: u 93% badanych udało się w 3 tygodnie zredukować grubość blaszki miażdżycowej, znacznie obniżyć poziom „złego” cholesterolu, a także wzmocnić i uelastycznić ściany naczyń krwionośnych. To prawdziwy przełom, jeżeli mówimy o zastosowaniu medycyny naturalnej w terapii przeciwmiażdżycowej.
Max

„Kiedy zwężone tętnice nie są już w stanie przepuścić potrzebnej ilości krwi, dochodzi do niedotlenienia serca – objawia się to m.in. bólami w klatce piersiowej występującymi nawet po niewielkim wysiłku. Stąd już blisko do skurczu tętnicy wieńcowej lub całkowitego zatkania światła tętnicy zalegającymi złogami tłuszczu, a w efekcie do zawału mięśnia sercowego. Tu z pomocą przychodzi Ravestin - silnie skoncentrowany preparat, zdolny do znacznego redukowania zawartości tłuszczu w tętnicach i odwracania procesu tworzenia się blaszek w tętnicach. Nigdy wcześniej środek oparty na działaniu ekstraktów pochodzenia roślinnego nie był w stanie obniżać LDL do tak nieprawdopodobnie niskich wartości oraz w takim stopniu zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym.”

Richard Winman, ekspert National Atherosclerosis Institute
Na czym polega działanie preparatu Ravestin?

Miażdżyca to choroba, którą może być zagrożonych nawet 6 mln Polaków. Z kolei problem ze zbyt wysokim cholesterolem może mieć aż 50 proc. Polaków. Te dane mówią same za siebie: mamy do czynienia z jednym z największych chorobowych kataklizmów naszych czasów. Wszystko jednak wskazuje na to, że pojawiło się światełko w tunelu.

Jest nim Ravestin - silnie skoncentrowany preparat przeciwmiażdżycowy nowej generacji. Jego siłą jest to, że działa równocześnie na trzech płaszczyznach: rozbija zalegające w tętnicach blaszki miażdżycowe, zmniejsza poziom „złego” cholesterolu i trójglicerydów oraz normuje pracę całego układu sercowo-naczyniowego.
Działanie to zachodzi w 4 etapach:

Zawarte w preparacie substancje aktywne zmiękczają blaszki miażdżycowe
Zmiękczenie blaszek prowadzi do złamania i całkowitego rozbicia blaszek
Rozbite blaszki odklejają się od ścian, a następnie są usuwane z tętnic
Po przywróceniu pełnej przepustowości żyłom i tętnicom, ściany naczyń krwionośnych ulegają wzmocnieniu, regenerują się i stają się bardziej elastyczne

Odbywająca się w ten sposób naturoterapia umożliwia przywrócenie swobodnego krążenia krwi w organizmie oraz dostarczanie potrzebnej ilości tlenu do komórek, co jest bardzo istotne w procesie obniżania ryzyka wystąpienia zawału serca, udaru mózgu oraz zatoru płucnego.
Waldemar

„Z powodu rozwijającej się miażdżycy zaczęły się problemy z nogami – trapiły mnie bóle i obrzęki. W końcu zdiagnozowano niedokrwienie kończyn i wtedy to się dopiero przestraszyłem. Na szczęście od razu zacząłem stosować Ravestin i to był strzał w dziesiątkę. Dolegliwości ustąpiły już po kilkunastu dniach, co zaskoczyło nawet mojego lekarza. Nie wspomnę o cholesterolu, który od miesiąca pozostaje w normie.”

Waldemar Mikoda, 65 lat, Wrocław
Bez bólu i operacji

Ravestin to odpowiedź na leki o silnym, wyniszczającym organizm składzie chemicznym oraz skomplikowane operacje, takie jak bajpasy czy balonikowanie. Wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie, aby móc cieszyć się zdrowymi żyłami i tętnicami. Jego skuteczność potwierdza już ponad 1000 kobiet i mężczyzn w Polsce.
Dzięki preparatowi Ravestin wreszcie jest możliwe:

Usunięcie blaszek miażdżycowe
Udrożnienie żył i tętnic
Obniżenie poziomu „złego” cholesterolu nawet o 80%
Wzmocnienie i uelastycznienie ściany naczyń krwionośnych
Wzmocnienie wydolności układu krwionośnego, a tym samym kondycji i samopoczuci

W sposób w 100% naturalny. To prawdziwy przełom w farmakologii przeciwmiażdżycowej.
Powiedz STOP miażdżycy

Badania National Atherosclerosis Institute potwierdziły, że walka z miażdżycowymi powikłaniami nie musi kończyć się w szpitalu. Regularne stosowanie preparatu Ravestin nie tylko przyczynia się do ich zahamowania, ale również wykazuje działanie profilaktycznie i stanowi ochronę przed zatykaniem żył oraz powstawaniem niebezpiecznych skrzepów.

Szukasz sposobu na miażdżycę? Wypróbuj metodę, która pozwala znacznie obniżyć poziom cholesterolu oraz przywrócić pełną drożność żyłom i tętnicom.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl