Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Czwartek, 18 lipica 2019
Kamila i Szymona
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 29 (1428) 2019-07-18
  W NUMERZE:
»  Szymon Giżyński – numer jeden na liście Prawa i Sprawiedliwości
» Nowy samochód dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszynie
»  Dzieląc się szczęściem mnożymy je
» Czas na szkołę średnią
» Nowości w portalu IRZplus
» III Jurajskie Zawody Balonowe
» IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina w Olsztynie
» W Świętochłowicach powstanie EMOstrefa – specjalne miejsce do kangurowania noworodków w szpitalu
» Gdy zachoruje nam rodzic
» Tomograf Komputerowy od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

kondolencje2

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpg

Agro-bud-2019_NET.jpgr e k l a m a
Gazeta Częstochowa
Konkurs "Bawmy się razem"
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Przeznaczony dla częstochowskich przedszkolaków konkurs służy upowszechnianiu wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością. Organizator – Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie – czeka na prace do 16 października.


Konkurs ma sprzyjać integracji osób z niepełnosprawnością, odwołując się do takich wartości jak przyjaźń, empatia, tolerancja i szacunek.

Prace konkursowe – rysunki, prace malarskie lub kolaże – powinny mieć format A4. Oceniana będzie ich wartość estetyczna i merytoryczna, czyli związana z tematyką konkursu. Prace należy przesłać do 16 października na adres Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, ul. Jasnogórska 36, 42-202 Częstochowa.

Szczegółowy regulamin konkursu do pobrania na stronie http://mops.czestochowa.pl/mops2/aktualnosci/zapraszamy-czestochowskie-przedszkolaki-do-udzialu-w-konkursie-plastycznym

Nagrody zostaną rozdane 23 października, podczas Dni Otwartych w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie. Będzie można wtedy także zwiedzić placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji u psychologa, pedagoga, oligofrenopedagoga, logopedy czy fizjoterapeuty. Odbędą się również zajęcia pokazowe dogoterapii i muzykoterapii.

Działające w strukturach MOPS Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką świadczącą pomoc dzieciom (szczególnie do 10 roku życia), z rozmaitymi problemami rozwojowymi, a także ich rodzicom. Obszar działań Centrum to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.


r


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl