Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Środa, 21 listopada 2018
Janusza i Konrada
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   

  Nr 47 (1394) 2018-11-22
  W NUMERZE:
» Prawo i Sprawiedliwość rządzi w Sejmiku Województwa Śląskiego
»  Najserdeczniejsze życzenia
» HUMANIZM I PRZYRODA. Wieloaspektowa edukacja


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
GMINY I POWIATY
Przedostatni komers gimnazjalistów
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
Uczniowie klasy IIIa i IIIb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamyku pożegnali szkołę po 9 latach edukacji. Miejscem imprezy była po raz pierwszy restauracja Casablanca, która zapewniła obsługę kulinarną i kelnerską. Gospodarzem uroczystości była Ewa Kulesza i Dawid Małota z klasy IIIa, którzy powitali zaproszonych gości – dyrekcję, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz rodziców, którzy z wysokości galerii obserwowali całe wydarzenie.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odegraniu hymnu głos zabrała dyrektor Halina Wróbel, która podkreśliła zakończenie pewnego etapu w życiu młodzieży. Burmistrz Jerzy Zakrzewski gratulował uczniom osiągnięć na miarę ich możliwości i podkreślał rolę młodych ludzi w budowaniu lepszej przyszłości. Na początku świadectwa z rąk pani dyrektor oraz wychowawców Agnieszki Chrzęszczyk i Rafała Bednarskiego odbierali uczniowie, których średnia wynosiła co najmniej 4.75 i którzy uzyskali co najmniej bardzo dobre zachowanie. Świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe z rąk Haliny Wróbel i wychowawcy Rafała Bednarskiego otrzymali uczniowie klasy IIIa : Ewa Kulesza, Dawid Małota, Kamila Zawierucha, Tomasz Smykalski, Łukasz Zieliński, Grzegorz Jagoda, Michał Adamus. Najwyższa średnia -5,52- należy do Łukasza Zielińskiego. Z klasy IIIb świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie : Magdalena Napora, Klaudia Pawłowska, Klaudia Patyk, Aleksandra Bujak, Julia Bachniak, Agata Dudek i Rafał Pawłowski. Najwyższą średnią w tej klasie może pochwalić się Klaudia Patyk- 5,44. Gratulacje odbierali z rąk wychowawczyni Agnieszki Chrzęszczyk. Przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli za ich trud i pracę. Dawid Małota i Dominik Zawada wręczali uczącym ich paniom kwiaty na kolanach. Ta piękna i symboliczna scena długo pozostanie w pamięci gości. Na komersie gościły klasy drugie gimnazjum z ich wychowawczyniami-Zofią Szymonik i Barbarą Jurą. Taka już wieloletnia tradycja, że przyszli absolwenci zapraszają młodszych kolegów. Ci zaś żegnają ich drobnymi upominkami i krótkim programem artystycznym. Młodszym kolegom powierza się opiekę nad szkolnym sztandarem. Nowy poczet złożony z kilkorga uczniów klas II-gich został zaprzysiężony na początku uroczystości. Rozpoczęciem części artystycznej był polonez do muzyki z filmu Andrzeja Wajdy „Pan Tadeusz”. Później rozpoczęła się komersowa dyskoteka. DJ-em był Hubert Konieczko, absolwent szkoły w Kamyku.


ZSz


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl