Znajdź:
  
Jedyny tygodnik regionalny z tradycjami. Rok założenia 1909.
Zaloguj się
Nowe konto
Wtorek, 26 marca 2019
Teodora i Emanuela
kultura   aktualności   historia   ekologia   medycyna   turystyka   sport   felieton   wizytówki firm   archiwum(450-479)   sprawy społeczne   zdrowie   gospodarka   edukacja   wiadomości   informacje   publicystyka   GMINY I POWIATY   polityka   wywiady   INFORMACJE CZĘSTOCHOWA   INFORMACJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   WYDARZENIA CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE CZĘSTOCHOWA   INTERWENCJE REGION CZĘSTOCHOWSKI   finanse   ubezpieczenia   Rolnictwo   Budownictwo   MOTORYZACJA   ROLNICTWO   Z WOKANDY   Gazeta Częstochowa   RODO   FELIETON. CZĘSTOCHOWSKI PATRIOTA   KULTURA / CZĘSTOCHOWA   

  Nr 13 (1412) 2019-03-28
  W NUMERZE:
» KAMPANIA INFORMACYJNA PROGRAMU ,,NOWA PIĄTKA PIS


r e k l a m a


chemeks rek_in.jpg

Autozamki-2013-11(1x1).jpg

Kulas-internet-2017-3.jpg

autokarowe.jpg

Konstal-2016-01-net.jpg

ban_domy_6 kopia.jpg

MaxBramy-net.jpg

herb_klubu.png

inter.jpg

styks.jpg

RFG Logo 3 Ainter.jpg

chemex.jpg

wagner.jpg

Robotex-net.jpg

PKS_INTE.jpeg

polontex 2016-04 265x351.jpgr e k l a m a
sport
SPORT TELEGRAF
  wersja do druku            wyślij link znajomemu            inne artykuły tego autora
7 kwietnia 2018 roku w 5. Mistrzostwach Polski w maratonie nordic walking oraz 7. Mistrzostwach Polski Sztafet w Jastrowiu wystartowała piątka reprezentantów Viking Nordic Team Częstochowa. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła drugi raz z rzędu Mariola Pasikowska wyprzedzając drugą na mecie zawodniczkę o niecałą 1s.

Zwycięska strażniczka miejska
Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowała się reprezentantka częstochowskiej Straży Miejskiej Agnieszka Jeż, która wygrała w Olsztynie koło Częstochowy II Jurajski Bieg Wielkanocny. Impreza w Olsztynie odbyła się w Wielką Sobotę 31 marca, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego. Wystartowało w niej ok. 150 uczestników. Uczestnicy rywalizowali w kilku dystansach (1 km, 5 km, 10 km i 21 km). Reprezentantka częstochowskiej Straży Miejskiej Agnieszka Jeż startowała na dystansie 10 kilometrów i okazała się najlepsza w kategorii open kobiet.

10. Bieg Częstochowski
Ponad 1300 uczestników (zawodowców i amatorów) 7 kwietnia 2018 roku wzięło udział w jubileuszowej edycji Biegu Częstochowskiego, który zorganizowało Stowarzyszenie Klub Ludzi Aktywnych ,,Zabiegani". Zawodnicy pokonali dystans 10 km na trasie ulicami wokół Klasztoru Jasnogórskiego. Pierwsze miejsce - z czasem poniżej pół godziny - zajął reprezentant Kenii Kimaiyo Maiyo, drugie jego rodak - Chebolei Daniel Rotich, natomiast na trzecim uplasował się mieszkający w Polsce Mutwil Olivier. Tuż za podium znalazł się Łukasz Grajcar z Częstochowskiego Klubu Sportowego Budowlani. Szczegółowe wyników na: http://www.zabiegani.czest.pl/

Mariola Pasikowska mistrzynią Polski
7 kwietnia 2018 roku w 5. Mistrzostwach Polski w maratonie nordic walking oraz 7. Mistrzostwach Polski Sztafet w Jastrowiu wystartowała piątka reprezentantów Viking Nordic Team Częstochowa. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła drugi raz z rzędu Mariola Pasikowska wyprzedzając drugą na mecie zawodniczkę o niecałą 1s. Mieszana sztafeta w składzie Ewelina Suriak, Beata Kaniowska, Marcin Kustal i Daniel Wojtasiński zajęła szóste, ostatnie wyróżniane, miejsce w stawce najlepszych drużyn w kraju.


UG


 Komentarze:
brak komentarzy
Musisz być zalogowany żeby dodawać komentarze do artykułów

o gazecie | redakcja | archiwum | forum | reklama
"Gazeta Częstochowska" - Tygodnik Regionalny. Wydawca: Gazeta Częstochowska sp. z o. o.
Adres redakcji: ul. Równoległa 68, 42-200 Częstochowa tel. (0-34) 366-37-11, fax. 324-65-73,
e-mail: redakcja@gazetacz.com.pl, WWW: http://www.gazetacz.com.pl